Overslaan en naar de inhoud gaan

Voetbalstadion FC Groningen krijgt 561 nieuwe zonnepanelen

De ‘groene centrale op het dak’ is tot stand gekomen via crowdfunding.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Initiatiefnemers Essent, de stichting 1 miljoenwatt en FC Groningen verwachten dat het nieuwe gedeelte medio september gereed is.

related partner content for mobile comes here

De 561 nieuwe zonnepanelen komen bij de 531 die er al liggen.

Particuliere investeerders konden een of meerdere panelen adopteren en zo de bouw van het zonnedak mogelijk maken. Met bijna 400 investeerders doen mee. 

Inclusief de uitbreiding zal de zonnecentrale jaarlijks zo’n 240.000 kWh duurzame stroom opwekken. Dat is genoeg om ongeveer 70 huishoudens van stroom te voorzien.

FC Groningen verbruikt de duurzame stroom en betaalt er de marktprijs voor aan de eigenaren van de panelen. Met de nieuwe panelen kunnen ongeveer 70 huishoudens van stroom worden voorzien.

 

 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in