Overslaan en naar de inhoud gaan

TikTok certificeert MassiveMusic als marketingpartner

MassiveMusic helpt bedrijven geluid en muziek in te zetten om betere TikTok-video's te maken.
TikTok
TikTok

De populaire socialemedia-app TikTok heeft MassiveMusic gecertificeerd als zogenoemde 'sound partner'. MassiveMusic is nu één van de tientallen internationale bedrijven die zich een marketingpartner van TikTok' mag noemen.

related partner content for mobile comes here

TikTok licht zijn partners uit op zijn website en heeft verschillende categorieën. Merken die ondersteuning zoeken voor hun TikTok-campagnes, weten dat ze met een 'TikTok Marketing Partner' een gedegen partij inschakelen. 

MassiveMusic is een muziekbureau dat merken helpt met geluid en muziek. Voor TikTok maakt MassiveMusic onder andere op maat gemaakte muziek voor merkcampagnes en biedt het strategisch advies. Licentieplatform Songtradr nam MassiveMusic in juni over.

Geluidscampagnes

Hans Brouwer, oprichter en directeur van MassiveMusic: 'De ongelooflijk succesvolle sound-on-strategie van TikTok heeft het belang voor andere merken vergroot om 'sound first' te zijn. We zijn erg enthousiast om hen op het platform te helpen met effectieve geluidscampagnes.'

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in