Overslaan en naar de inhoud gaan

Slechtere bereikbaarheid zakelijk Nederland

De telefonische bereikbaarheid van Nederlandse organisaties is verslechterd. Dat blijkt uit onderzoek van de telefonische…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

In twee jaar tijd is de bereikbaarheid van algemene nummersgedaald van 82 procent naar 68 procent.

related partner content for mobile comes here

Om de bereikbaarheid te testen, heeft SNT vorig jaar bijna 42.000 telefoontjes gepleegd naaroverheidsinstanties en bedrijven. “Over de hele linie is het resultaat slechter', aldus eenSNT-woordvoerder afgelopen donderdag.

De kans om iemand via een doorkiesnummer te spreken te krijgen, is nog kleiner. Dat luktevorig jaar bij 42 procent van de pogingen. In 2000 was dat nog 47 procent. Als criterium voorbereikbaarheid hanteert SNT dat iemand de beller binnen 15 seconden te woord staat, en dus nietin de wacht zet.

SNT zoekt de verklaring voor de slechte bereikbaarheid in het kwakkelende economischeklimaat. “De meeste organisaties hebben de afgelopen twee jaar veel kostenbesparingen moetendoorvoeren. Daarbij zijn ze het telefoonverkeer veelal op een bulkmanier gaan afhandelen.'

De echte boosdoeners zijn de organisatiestructuur en de houding van medewerkers. Zo werd de afspraak om terug te bellen één op de drie keer niet nagekomen.

Uit aanvullend onderzoek van SNT-dochter Interview-NSS bleek dat bellers veel prijs stellen opeen persoonlijke benadering waarbij persoonlijk contact mogelijk is.

Uit het onderzoek kwam ook naar voren dat bellers soms het gevoel hebben expres aan de lijnte worden gehouden. Dat bleken ze vooral te denken als ze lang moesten wachten tegen hogebeltarieven.

< SIZE=1>ANP<#/FONT>

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in