Overslaan en naar de inhoud gaan

PCM schrapt circa 5 procent van banen

Uitgever PCM, eigenaar van onder meer de Volkskrant, NRC Handelsblad en Trouw, schrapt ongeveer 5 procent van de voltijdbanen.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Dat zegt bestuursvoorzitter Bert Groenewegen vandaag in een interview in Het Financieele Dagblad. Een woordvoerder van het concern bevestigde zijn uitspraken. Per werkmaatschappij wordt bekeken hoeveel banen er sneuvelen.

related partner content for mobile comes here

Groenewegen: 'Er ligt een rendementsdoelstelling per werkmaatschappij en om hieraan te voldoen hebben werkmaatschappijen kostenmaatregelen doorgevoerd en in voorbereiding.' Banen verdwijnen volgens de topman deels gedwongen en deels via natuurlijk verloop.

Begin november maakte PCM bekend te moeten bezuinigen, maar liet toen het aantal ontslagen in het midden. De advertentie-inkomsten staan onder druk en het bedrijf heeft te maken met verhoogde kosten, onder meer van papier, lonen en bezorging (ANP).

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in