
Dat is het gevolg van een update van het BRO. In de oude situatie werden alleen de contacten van in- en uitstappers meegenomen. Vanaf nu worden ook de contacten van overstappers geteld. Dit zorgt er bijvoorbeeld voor dat er op overstapstations als Utrecht CS meer contacten worden gerapporteerd.
Ook de contacten met out of home-objecten op het tegenoverliggende perron zijn nu meegenomen. Bij het wachten op een perron, wordt er meestal naar de parallelle vlakken op het tegenoverliggende perron gekeken. Dat gegeven is nu ook meegenomen in het onderzoek. Dat zorgt voor een opwaardering van de nu gerapporteerde contacten op het NS-station.
Vacatures
Directeur-bestuurder
PublicSpirit in opdracht van Visit FlevolandEvent Manager
Stichting Anne-BoCommunicatiemedewerker studentenwerving en -voorlichting
TU DelftCBS Outdoor is tevreden met de update: ‘Wederom is er een goede stap gezet richting de werkelijke reclamecontacten met OOH objecten op NS-stations.’
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee