Overslaan en naar de inhoud gaan

Montagne wil eigen publieke omroep

Chiel Montagne wil met zijn Montagne Omroep Nederland (MON) een poging doen om in het publieke bestel te komen.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De MON zou voor 1 maart 50.000 leden moeten hebben. Montagne is voorvechter van het Nederlandstalige lied en vindt dat er te weinig aandacht is voor het volkse repertoire. Hij wil met zijn omroep dan ook onder meer Nederlandstalige muziek uitzenden op radio en tv.
‘Met de MON wil ik Nederlandstalige artiesten kunnen waarborgen dat zij zich landelijk kunnen presenteren’, aldus Montagne. Ook wil de omroep gaan produceren. Daarbij richt de MON zich op de Nederlandse cultuur, drama en informatieve programma’s. Montagnes vroegere programma Op Volle Toeren zou één van die producties moeten zijn.

related partner content for mobile comes here

Vanaf 27 december wordt er een begin gemaakt met de landelijke werving van leden.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in