Overslaan en naar de inhoud gaan

Daar is de "Million Dollar Homepage" oprichter weer!

Kunt u zich de "Million Dollar Homepage" nog herinneren? Een jonge student uit Engeland bedacht een manier om een miljoen te verdienen door…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Het initiatief is gestopt toen de laatste 1000 pixels werden geveild op eBay. Deze jongen is weer bezig, deze keer net iets anders.

related partner content for mobile comes here

Op www.pixellotto.com, heeft een gelukkige de kans de helft van de advertentie dollars te winnen en hun favoriete goede doel krijgt 100.000 dollar. Als alle advertentie ruimte aan het einde van de 12 maanden gevuld is krijgt de winnaar 1 miljoen dollar. Als de wedstrijd eindigt voordat alle ruimte is verkocht, dan krijgt de winnaar 50% van wat er aan dollars is binnengehaald aan advertentie gelden.

Om een kans te maken om te winnen, hoeft u zich alleen maar gratis in te schrijven. U kunt 10 keer per dag clicken op de pixel advertenties, hierdoor krijgt u een betere kans om te winnen.

Adverteerders betalen 2 dollar per pixel met een minimum van 100 pixels (200 dollar). Dit zou best wel weer eens een succes kunnen worden. Deze keer is het niet alleen de jonge student Alex die het geld gaat verdienen. Dit keer kunt ook u het zijn!

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in