Overslaan en naar de inhoud gaan

100 dagen en elke dag een andere baan

Niemand heeft straks zoveel werkervaring als Lonneke Marsmans (29) uit Valkenswaard. Zij is door Randstad gekozen uit 600 kandidaten voor…
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

Niemand heeft straks zoveel werkervaring als Lonneke Marsmans (29) uit Valkenswaard. Zij is door Randstad gekozen uit 600 kandidaten voor het experiment '100 dagen, 100 banen'.

related partner content for mobile comes here

Met deze actie wil Randstad de verscheidenheid aan werk etaleren en mensen bewuster maken van hun kansen op de arbeidsmarkt. Een filmcrew legt Marsmans ervaringen vast. Vanaf vandaag is dagelijks een videoverslag op You Tube te zien. 

Honderd dagen reist Marsmans door Nederland om telkens ergens anders aan het werk te gaan. Zo wordt ze onder meer APK monteur, uitvaartbegeleidster, barista en hacker. Van origine is ze verloskundige, maar ze probeert nu via '100 dagen, 100 banen' haar droom te realiseren om presentatrice te worden.

Reiant Mulder, algemeen directeur Randstad Nederland: 'Met 100 dagen, 100 banen willen we werkzoekenden, werkenden, baanoriënteerders, starters en studenten inspireren en uitdagen om verder te kijken.' 

Het initiatief is mede geïnspireerd door de recente Randstad Werkmonitor. Daaruit blijkt dat veel mensen graag iets anders zouden willen doen, maar niet weten wat. Hierdoor blijven ze vaak zitten in hun huidige baan.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in