Overslaan en naar de inhoud gaan

RTV10 heeft bezwaar tegen Talpa's Tien

Talpa gaat met ingang van 16 december Tien heten. Dat stuit bij de regionale tv-zender RTV10 op weerstand.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Talpa zou vorig jaar al Tien gaan heten, maar omdat het SBS-concern die naam in zijn bezit had, was het niet mogelijk. Onlangs besloten de tv-bedrijven de strijdbijl te begraven. Omdat het tv-station per 16 december 24 uur per dag gaat uitzenden, was dat volgens Talpa TV een goed moment om de naam te veranderen. De extra uitzendtijd wordt mogelijk omdat kindernet Nickelodeon naar het kanaal van The Box verhuist.

related partner content for mobile comes here

SBS zal niet meer dwarsliggen over de naam, maar nu is het de regionale tv-zender RTV10 die protest aantekent. ‘Gezien de verwarring die ontstaat bij zowel de kijker als bij de adverteerder is het mogelijk dat RTV10 hierdoor stevig benadeeld wordt’, zegt Rene Weijmans, directeur van RTV10.
De zender overweegt dan ook juridische stappen te ondernemen om de naam veilig te stellen. Talpa-woordvoerder Marc van Hal zegt nog niet gehoord te hebben van eventuele stappen. ‘Ze kunnen altijd contact met ons opnemen. Een eventuele rechtszaak zien we met vertrouwen tegemoet. De naam Tien die we al in ons bezit hadden, gaan we gewoon vanaf half december voeren. Daarnaast heeft RTV10 het cijfer 10 in de naam en dat lijkt eerder op TV10, de naam waarvan het SBS-concern eigenaar is, dan op Talpa’s Tien.’

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in