
Het gaat hierbij bijvoorbeeld om telefonische of online verkoop. Ook België, Italië, Letland, Spanje en Zweden werden op de vingers getikt. Volgens het dagelijks bestuur van de EU hebben deze landen de EU-regels voor bescherming van de rechten van consumenten niet naar behoren in hun nationale wetgeving omgezet.
De EU-regels bepalen onder meer dat consumenten bij de verkoop op afstand van financiële diensten, zoals verzekeringen of pensioenen, bepaalde informatie moeten krijgen vóór het sluiten van de overeenkomst. Ook moeten ze die overeenkomst binnen veertien dagen kunnen herroepen.
Vacatures
(Marketing-) en Communicatiemanager
Hanab Energy SolutionsAdviseur arbeidsmarkt RDW Toezicht en Beoordeling
RDWMarketing Manager (Maternity Cover – 6 Months)
ArtipoppeDe zes lidstaten hebben twee maanden de tijd om op de klacht van de commissie te reageren. Uiteindelijk kan de commissie naar het Europees Hof van Justitie stappen.
Bron: ANP.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee