Overslaan en naar de inhoud gaan

Tjaberinga nieuwe Smin-voorzitter

De Smin, vereniging relatiemedia, heeft afgelopen week Wim Tjaberinga (algemeen directeur, vdBJ/Communicatie Groep) tot voorzitter benoemd.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Vertrekkend voorzitter Jan Loovens is benoemd tot erelid. Loovens ontving het erelidmaatschap vanwege zijn grote verdiensten voor het relatiemediavak en voor de vereniging. Als Smin-voorzitter stond Loovens onder meer aan de wieg van het Smin Keurmerk.

related partner content for mobile comes here

Tjaberinga heeft samen met Willem Vierdag (directeur Label strategische media) de afgelopen maanden gewerkt aan het nieuwe Smin-beleidsplan. Naast dit tweetal nmen Alec Bergsma (algemeen directeur, Media Partners Group) en Wilfred Mons (uitgever Hemels Publishers) zitting in het dagelijks bestuur.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in