Overslaan en naar de inhoud gaan

Mediaxplain stapt in videocontent met overname Zelfspot

Het mediabureau brengt daarmee media, marketing en creatie onder één dak.
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

Met Zelfspot ontstaat een full service concept- en creatietak, waaraan videoproductie, concepting en formatontwikkeling toegevoegd zijn.

De twee partijen werkten de afgelopen tijd al samen door het toenemende belang van videocontent in campagnes van adverteerders.  

related partner content for mobile comes here

Sneller en actueler bewegend beeld


Christiaan van Betuw, Strategy and Activation Director bij Mediaxplain: 'Deze ontwikkeling biedt ons de mogelijkheid om totale verhaallijnen voor owned, earned én paid media te ontwikkelen en deze ultiem af te stemmen op de mediatypen en inzet die onze mediaspecialisten adviseren.' Gun Nieuwenhuis, Founding Partner bij Mediaxplain: 'We lopen hiermee voor op de wens van klanten om steeds sneller en actueler bewegend beeld in campagnes toe te voegen of te wisselen.'

Gun Nieuwenhuis, Founding Partner bij Mediaxplain: 'We lopen hiermee voor op de wens van klanten om steeds sneller en actueler bewegend beeld in campagnes toe te voegen of te wisselen.'

, Founding Partner bij Mediaxplain: 'We lopen hiermee voor op de wens van klanten om steeds sneller en actueler bewegend beeld in campagnes toe te voegen of te wisselen.'

Joost Verhoeff, oprichter van Zelfspot, wordt Concept & Creations Director bij Mediaxplain. Hij zegt: 'Distributie van content wordt een steeds belangrijker onderdeel van ons werk. Dit is niet direct het specialisme van Zelfspot, maar wel die van Mediaxplain. Daarnaast hebben we door middel van deze samensmelting toegang tot alle data.'

Wisecrackers


Eerder dit jaar nam Mediaxplain mediabureau Wisecrackers over. Net als met Wisecrackers houdt Mediaxplain de naam Zelfspot actief in de markt.

Wisecrackers over. Net als met Wisecrackers houdt Mediaxplain de naam Zelfspot actief in de markt.

. Net als met Wisecrackers houdt Mediaxplain de naam Zelfspot actief in de markt.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in