Overslaan en naar de inhoud gaan

LiveShop blijft uitzenden

Het thuiswinkelkanaal LiveShop zet zijn activiteiten gewoon door, ondanks het uitgesproken faillissement van vorige week.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De zender wil doorgaan met uitzenden in afwachting van het hoger beroep dat het heeft aangespannen. LiveShop meent dat het faillissement onterecht is uitgesproken, omdat het naar eigen zeggen altijd voldaan heeft aan zijn financiële verplichtingen.

related partner content for mobile comes here

Er is alleen een betalingsachterstand ontstaan door een meningsverschil tussen de zender en thuiswinkelbedrijf Tel Sell, waarvoor LiveShop reclameboodschappen en infomercials, uitzendt.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in