Overslaan en naar de inhoud gaan

EuropaTuin naar Mediaedge:cia

EuropaTuin Nederland laat per 1 januari aanstaande haar mediabelangen vertegenwoordigen door Mediaedge:cia.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Het bureau zal het totale traject van strategie, planning, inkoop en executie voor haar rekening nemen. EuropaTuin is een snelgroeiende keten van tuincentra die in heel Nederland gevestigd zijn. In het verleden werkte EuropaTuin samen met het mediabureau Kobalt.

related partner content for mobile comes here

Communicatiemanager Margriet Munsters geeft aan dat EuropaTuin en Mediaedge:cia elkaar gevonden hebben ‘op het vlak van een kwaliteitspropositie, gecombineerd met vakmanschap’.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in