Overslaan en naar de inhoud gaan

Social Inc. wint pitch Eneco

Social Inc. verzorgt de content voor alle in- en externe corporate communicatie van Eneco.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Dat is de uitkomst van een pitchtraject dat Eneco initieerde. Eneco deed dat omdat de rol van het energiebedrijf snel verandert, zegt contentmanager Daniëlle Schurink van Eneco.

related partner content for mobile comes here

En dat komt weer door het groeiende aantal consumenten dat zelf energie opwekt. Schurink: &;Vanuit onze missie, duurzame energie voor iedereen, ontwikkelen we steeds meer projecten mét onze klanten. Of we helpen particulieren om bijvoorbeeld zelf een energiecoöperatie te starten. Samen met Social Inc. zorgen we er voor dat onze communicatie in het juiste tempo mee verandert: meer interactie, een prominente rol voor de verhalen van onze klanten, partners en lokale initiatiefnemers en meer gericht op de kanalen waar onze doelgroep actief is.’

Wie nog meer aan de pitch meededen is niet bekend gemaakt.

 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in