Overslaan en naar de inhoud gaan

Rikhof weg bij Sprout

Peter Rikhof gaat weg als hoofdredacteur van Sprout. Hij begint per 1 maart zijn eigen uitgeverij onder de naam Communicatie365.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Peter Rikhof gaat weg als hoofdredacteur van . Hij begint per 1 maart zijn eigen uitgeverij onder de naam Communicatie365.

related partner content for mobile comes here

Hij mailt me: 'Ik ga me met multimediale concepten richten op interessante niches in de zakelijke markt die nu niet of slecht worden bediend. In mei staat de eerste lancering gepland.'

De uitgever schrijft op zijn beurt: 'Hij heeft Sprout uitstekend neergezet in de markt, als een rasechte ondernemer. Hij heeft hiervoor een enthousiast team om zich heen verzameld. Het werk van Peter en zijn team werd vorige week bekroond met de nominatie voor de voor vakinformatie.

'Voor Sprout, is Peter 2 jaar hoofdredacteur van Management Team geweest. Onder zijn leiding heeft Management Team onder meer een prachtig 25-jarig jubileum gevierd. Daarvoor was Peter betrokken bij Intermediair Starters.'

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in