Overslaan en naar de inhoud gaan

'Mobile Sabbatical': the day after

Het was een speciale kerst voor mij dit jaar. Voor het eerst heb ik twee volle dagen mijn mobiel in de la gelegd. Ik was erg benieuwd wat…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

'telefoontelefoontelefoon'
Op Kerstavond 18:00 ging mn smartphone de la in. Een foto maken van de overheerlijke maaltijd zat er dus niet in. Af en toe schok ik op bij het geluid van een iPhone. Het bleek niet de mijne, maar van mijn vrouw. Al snel kom ik erachter: de telefoon ontwenningsverschijnselen lijken verdacht veel op die van een tabaksverslaving.

related partner content for mobile comes here

Wegens gebrek aan sneeuw waren er 'gelukkig' dit jaar geen mooie idyllische wintertaferelen waar echt een foto van gemaakt moet worden. Ik merkte wel dat ik zonder mobieltje toch wel wat meer gefocused ben op de familie. Het klinkt wat zoet: ik heb deze Kerst 'intenser' beleefd.

Pas bij Kerstdag nummer 2 kom ik wat meer tot rust. Het lijkt dat ik door mijn 'Cold Turkey' periode heen ben. De mobiel spookt ook niet de hele tijd meer door mijn hoofd. Uiteraard is het grote bijkomende voordeel dat er op 2e Kerstdag meestal ook niet veel gebeurd en je ook minder het gevoel hebt echt iets te missen.

Hoi Hoi!Vanochtend kon ik weer mijn smartphone aanzetten. Eerst schieten de push berichten om de oren. Vervolgens loopt mijn inbox vol. Belangrijke emails? Nauwelijks.. Een mooi moment om eens af te melden voor al die nieuwsbrieven, die je normaal steeds weg klikt.

Volgend jaar maar weer een Mobiele Detox doen...

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in