Overslaan en naar de inhoud gaan

Jumbo brengt schoolspullenlijn uit met vlogger Enzo Knol

De YouTuber opent ook een pop-upwinkel in Tilburg waar scholieren een lunchbox of etui kunnen bemachtigen.
Enzo Knol
Enzo Knol

Jumbo komt in samenwerking met Enzo Knol met de Knolpower Back To School-lijn. Deze bestaat onder andere uit lunchboxen, drinkbekers, schriften en etuis die online én in alle Jumbo-filialen te verkrijgen zijn. Verder opende de vlogger deze week in het bijzijn van zijn fans een pop-upwinkel in de Jumbo Foodmarkt in Tilburg.

related partner content for mobile comes here

De pop-up is tot en met 17 augustus dagelijks geopend van 10:00 tot 18:00. De YouTuber is verheugd met de grote belangstelling: ‘Geweldig om te zien dat fans uit alle windstreken naar de Jumbo Foodmarkt in Tilburg zijn gekomen om samen met ons deze tijdelijke winkel te openen en deze samenwerking te kunnen vieren.’

Filiaalmanager Geert-Jan Kuper van Jumbo Foodmarkt Tilburg: ‘Wij willen onze klanten blijven verrassen en op deze manier bijdragen aan een leuke start van het nieuwe schooljaar. Je merkt ook aan de reacties van de fans vandaag dat Enzo Knol enorm populair is.’

Veder komt Jumbo met een schoolspullenlijn gericht op meiden. Onder andere notitieboeken, etuis, multomappen, sticky notes en schriften zijn verkrijgbaar. Ook de F1-fan kan aan zijn trekken komen met speciale Max Verstappen-broodtrommels en -drinkbekers.

Foodmarkt
Enzo Knol tijdens de opening van zijn pop-up
Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid
Renush

Bing stores and uses your search history to personalize your results. And clearing the history in how to delete bing search history the history stored on Bing itself, which likely comes from multiple devices you use. You can clear that history.

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in