Overslaan en naar de inhoud gaan

GCI Holland wordt Cohn & Wolfe Benelux

Pr-bureau GCI Holland gaat per 1 september verder als Cohn & Wolfe Benelux.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Dit is het gevolg van de wereldwijde fusie, afgelopen zomer, van GCI Group en Cohn & Wolfe. Beide bureaus werkten al samen binnen de WPP Group. Met de fusie ontstaat een pr-netwerk met 40 kantoren wereldwijd en meer dan 1000 consultants.

related partner content for mobile comes here

In Nederland heeft GCI van oudsher expertise in maatschappelijke pr-campagnes. In de Benelux was tot nog toe geen Cohn & Wolfe-bureau gevestigd. Cohn & Wolfe is met WPP collega-bureaus Grey en G2 gevestigd aan het Watertorenplein in Amsterdam.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in