Overslaan en naar de inhoud gaan

Cannes Lions introduceert Medianetwerk van het jaar

De Cannes Lions International Festival of Creativity voert weer een aantal wijzigingen door en komt met de Media Network of the Year award.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De nieuwe award vervangt de Media Agency of the Year Award. De prijs gaat naar het mediabureaunetwerk dat de grootste score heeft behaald voor inzendingen in de Media Lions categorie.

related partner content for mobile comes here

Alleen mediabureaus doen mee. De punten van reclamebureaus die op de shortlist zijn gekomen van de Media Lions of awards hebben gewonnen, worden meegeteld in de categorieën Agency of the Year en Independent Agency of the Year.

Verder introduceert de Cannes Lions organisatie ook de Regional Network of the Year award, om het meest gelauwerde netwerk in de regio’s EMEA, Asia-Pacific, North America en LATAM te belonen.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in