Overslaan en naar de inhoud gaan

Bouwbedrijf Respace lanceert bouwspeelgoed om duurzaam hout populair te maken

‘Hopla’ is een miniatuurversie van het houtbouwsysteem van Respace. Het moet de voordelen van duurzame houtbouw duidelijk maken.
Bouwen met Hopla
Bouwen met Hopla
© https://www.respace.nl/hopla/
Bouwen met Hopla
Bouwen met Hopla
© https://www.respace.nl/hopla/

Respace, een scale-up die de bouwsector radicaal zegt te willen verduurzamen, lanceert ‘Hopla’, een doos met houten bouwspeelgoed. Hopla is een miniatuurversie van het echte parametrische houtbouwsysteem van Respace, ‘compleet met de typische verbindingen waarmee je de verschillende elementen aan elkaar kunt monteren’. Het doel is niet om de markt voor kinderspeelgoed te veroveren – hoewel het bedrijf er niet voor weg zegt te lopen als er vraag zou blijken te ontstaan – maar om een serieuze boodschap over te brengen.

related partner content for mobile comes here

‘Houtbouw heeft nog veel last van wantrouwen door de samenleving. Met Hopla kunnen we om te beginnen kinderen (en hun ouders!) al vroeg enthousiast maken voor bouwen met hout zonder instortingsgevaar.’ De grotere uitdaging waar Hopla in dienst van staat, is dan ook om ‘de populariteit van houtbouw in alle lagen van de samenleving in Nederland te vergroten.’ In de verpakking zit dan ook een geïllustreerd kinderboekje over de vele voordelen van wonen in hout. Respace: ‘Iets oudere kinderen kunnen zelf via de QR-code op de doos een animatievideo bekijken.’

Dubbel signaal

Ondanks dat Respace zegt dat het doel niet is om de markt voor kinderspeelgoed te veroveren, wil het het ook niet bij een ludiek statement laten blijven. ‘Dat zou ongeloofwaardig én zonde van tijd en geld zijn. Er wordt dus al vol ingezet op samenwerkingen op gebied van distributie en marketing. Er lopen zelfs gesprekken met diverse kinderopvangorganisaties om (tegen kostprijs) meerdere Hopla.’

Een doos Hopla bevat 200 bouwelementen en een boekje. De webshop hopla.toys geeft op dit moment aan dat alle bouwdozen zijn uitverkocht en dat men zich kan inschrijven voor de tweede batch.

 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in