
Dat bevestigde topman Peter Bakker vanmorgen bij de presentatie van de resultaten van het tweede kwartaal. TNT kondigde eerder dit jaar aan te onderzoeken op welke manier het de postdivisie rendabel kan houden. Het bedrijf ziet de volumes bij Express sterk groeien, terwijl de postbezorging in Nederland steeds verder afneemt. Om die achteruitgang te bestrijden werd eerder al besloten tot een omvangrijke reorganisatie, die van de postdivisie een deeltijdbedrijf maakt.
Bakker: ´Post en Express zullen als op zichzelf staande bedrijven kunnen opereren in de top van hun respectievelijke sectoren.'
Vacatures
(Marketing-) en Communicatiemanager
Hanab Energy SolutionsAdviseur arbeidsmarkt RDW Toezicht en Beoordeling
RDWMarketing Manager (Maternity Cover – 6 Months)
ArtipoppeTNT zag in het tweede kwartaal de omzet bijna 10 procent groeien ten opzichte van dezelfde periode een jaar eerder. Dankzij het herstel van de internationale economie gingen vooral de volumes die de expressdivisie vervoerde aanzienlijk omhoog.
Bron: AFN.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee