
Tegelijkertijd werd de Honor 6 aangekondigd: een smartphone met high end specificaties die vorige week tegen een concurrerende prijs op de markt verscheen. Het merk wil zich door exclusieve online verkoop zonder abonnementen onderscheiden van de grote spelers en daarmee jonge, bewuste consumenten aanspreken.
Voor het design en de technische realisatie van de productsite, koos Honor voor digitaal bureau NoProtocol en Club Judge, een internationaal uitgaansplatform. NoProtocol heeft binnen het traject nauw samengewerkt met Isobar London, het bureau dat verantwoordelijk is voor branding van de Europese positionering van Honor.
Vacatures
Event Manager
Stichting Anne-BoCommunicatiemedewerker studentenwerving en -voorlichting
TU DelftClient Services Director - Media
ScheepensJesse Burkunk, Strategisch Directeur van NoProtocol over de samenwerking: 'Honor is een nieuwe player in de telecom markt en heeft stevige groei-ambities. Voor ons was het een geweldige kans om met Honor en Club Judge deze challenge aan te gaan.’
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee