Overslaan en naar de inhoud gaan

Lukkien lanceert internationale Heesen Yachts-film

Het creatieve productiehuis maakte gebruik van de meest geavanceerde productietechnieken.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

ontwikkelt en verkoopt luxe jachtschepen. Bij de bouw van zijn schepen maakt Heesen Yachts gebruik van de laatste technologische innovaties, iets wat in de brand film duidelijk naar voren moest komen.

related partner content for mobile comes here

Daarom besloot Lukkien - geheel in lijn met de scheepswerf - ook de productie te voorzien van de laatste technologische snufjes, waaronder een high speed camera die 2500 beelden per seconde filmt. ‘Door het werk te filmen in high speed, ontstaat er een hypnotiserend beeld dat je meeneemt in de "droomwereld" van Heesen Yachts’, aldus Karim Alexander van de Zande, producer van .

Volgens Mark van Heffen, marketing directeur van Heesen Yachts is de film vernieuwend, omdat deze niet draait om het eindproduct. Van Heffen: ‘Dat is gebruikelijk in onze branche. Het geheel is puur gericht op de kracht van onze scheepswerf: het contrast tussen de grootsheid van onze projecten en een oog voor het kleinste detail in de afwerking.’

De film ging op een gepast locatie in première - op de - en is vanaf deze week online te bekijken.

Credits
Bureau: Lukkien

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in