Overslaan en naar de inhoud gaan

Amsterdam Marketing & Inholland werken samen

Studenten moeten zo het ‘product van Metropool Amsterdam’ leren kennen.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Stichting Amsterdam Marketing, de citymarketingorganisatie van Amsterdam en de Toeristisch Management opleiding (HTRO) van Hogeschool Inholland gaan een samenwerkingsverband aan.

related partner content for mobile comes here

Het samenwerkingsverband richt zich op het opleiden van ‘toeristische professionals’ voor Metropool Amsterdam. Door kennis en ervaring van beide partijen te bundelen, moeten geselecteerde studenten van de opleiding inzicht verkrijgen in ‘het product van Metropool Amsterdam’ en de aspecten die betrekking hebben op de marketing van deze bestemming.

Studenten volgen zowel bij Inholland als op locatie aanvullende colleges die verzorgd worden door medewerkers van beide organisaties. Naast de theoretische component is er aandacht voor elementen uit de praktijk. Studenten zullen hun stage en afstudeeronderzoek bij Amsterdam Marketing of een van haar partners uitvoeren.

Verder maken de studenten gedurende dit specialisatietraject kennis met verschillende stakeholders en zullen zij Amsterdam Marketing vertegenwoordigen in zowel de front dienstverlening als bij evenementen.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in