Overslaan en naar de inhoud gaan

Mystic zet zich in voor Afrikaanse albino-kinderen

Nederlands surfmerk ontwerpt collectie board-shorts met Afrikaanse albino-kinderen.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Albinisme is in Afrika een groot probleem. Niet alleen kunnen albino&;s door gebrek aan pigment geen dag op het water of aan het strand doorbrengen, ze worden ook vervolgd. in Tanzania bestaat het hardnekkig bijgeloof dat ledematen van albino’s een magische werking hebben. Albino&;s worden om die reden worden gedood en de ledematen verwerkt tot &;medicijnen&;.

related partner content for mobile comes here

Mystic,  een Nederlands suftmerk met een leidende positie in kite-surf, heeft zich het lot van de Afrikaanse albino&;s aangetrokken door het uitbrengen van de speciale collectie Mystich Schare & Care surfkleding. In samenwerking met Afrikaanse albino-kinderen heeft het een serie boardshorts ontworpen die zijn gebaseerd op tekeningen van hun dromen over de zon en de oceaan. 

De volledige opbrengst van deze collectie gaat naar het Verkaart Development Team dat in Afrika mensen met albinisme ondersteunt.

 

 

 

 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in