Overslaan en naar de inhoud gaan

De Bijenkorf komt met tegenhanger van de Drie Dwaze Dagen: de Maffe Marathon

Ja, als iets heel goed gaat, en de Drie Dwaze Dagen (DDD) van de Bijenkorf zijn natuurlijk een fenomeen, dan moet je dat vaker doen.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Ja, als iets heel goed gaat, en de Drie Dwaze Dagen (DDD) van de zijn natuurlijk een fenomeen, dan moet je dat vaker doen.

related partner content for mobile comes here

Vandaar dat het warenhuis nu de Maffe Marathon heeft bedacht.

Wat is het?

Het is een verkoopactie met kortingen die start op 2 april en tot en met 12 april duurt. Tijdens de actieperiode kunnen klanten sparen voor de zogenaamde euro-bonus van maximaal 180 euro.

Uithoudingsvermogen wordt dus beloond, want hoe vaker de klant komt en iets koopt en hoe meer zij besteedt per dag, hoe hoger de euro-bonus waar de klant tijdens het finishweekend van 12 april gratis mee kan winkelen in de Bijenkorf.

Om de marathon-gedachte een beetje te laden geven 1 april zestien bekende topsportvrouwen verspreid over
twaalf Bijenkorf-filialen het officiële startsein voor de Maffe Marathon voorjaarsactie.

'De Maffe Marathon is de tegenhanger van de Drie Dwaze Dagen. De Drie Dwaze Dagen zijn kort en draaien om schaarste, je moet er dus snel bij zijn om je favoriete product te kunnen kopen. De Maffe Marathon is de verkoopactie in het voorjaar, waarbij uithoudingsvermogen centraal staat en passend wordt beloond,' zegt Robert Bohemen, Directeur Marketing van de Bijenkorf.

Net als voor de DDD zijn ook voor deze verkoopactie een aantal producten speciaal ingekocht. Veel kledingmerken worden met korting verkocht, maar ook de nieuwe hybride Smart, de elektrische bakfiets van Johnny Loco, de wellness outdoor spa voor zeven personen, de JMF terrasverwarmer en een ballonvaart zijn te koop.

De starterspakketten met startbewijzen vallen vanaf morgen bij 1,3 miljoen huishoudens in de bus.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in