Overslaan en naar de inhoud gaan

Bynder krijgt investering van 20 miljoen euro

Amsterdamse bedrijf levert marketingsoftware aan onder andere KLM, AkzoNobel en Logitech.
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

Bynder bestaat sinds 2013 en levert marketingsoftware aan meer dan 350 bedrijven. Het bedrijf heeft kantoren in Amsterdam, Rotterdam, Barcelona, Boston, London en Dubai en telt meer dan 200 medewerkers.

related partner content for mobile comes here

De investering is afkomstig van het Amerikaanse Insight Venture Partners. Het geld zal worden gebruikt voor product development en verdere internationale groei. 

Chris Hall (foto), CEO van Bynder: ‘Insight gaat ons helpen om door te groeien en onze ‘category’ toe te eigenen. Bynder kan nu voor branding doen wat Salesforce voor sales heeft gedaan.’

Branding automation
Bynder biedt software voor consistente brandmanagement, zogenaamde branding automation.  Hall: ‘Er is behoefte aan intuïtief werkende tools, vooral als het gaat om visualisatie en beheer van merkmateriaal. Als een globale speler alle verbeteringen en aanpassingen binnen een bepaalde campagne per mail zou moeten afhandelen, wordt het een grote chaos. Met branding automation is dat niet langer een probleem. Marketeers kunnen veel sneller hun marketing materialen opleveren. Zo wordt de time to market veel korter en zijn grote kostenbesparingen mogelijk.’

Jeff Horing, managing director bij Insight Venture Partners, krijgt een plek in Bynder’s raad van bestuur. Daarnaast nemen de Nederlanders Arco van Nieuwland en Lucas Brentjens van CNBB ook plaats in de raad.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in