Overslaan en naar de inhoud gaan

Bookcrossen met Free Record Shop

Free Record Shop gaat Bookcrossen en heeft speciaal voor haar ‘boekenklanten’ de site Freeboek.nl opgezet.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Bij Bookcrossen krijgen boeken een tweede kans. Iemand die zijn boek gelezen heeft, registreert zijn boek op internet en laat het vervolgens ergens liggen, waardoor de eerlijke vinder er opnieuw plezier aan kan beleven. Door het boek te registreren op onze website is het via de nieuwe mogelijk de reis van je boek te volgen. Voor de registratie hiervan kan bij alle winkels van de keten een gratis sticker worden opgehaald met daarop de instructies en het registratienummer waardoor elk boek een unieke code meekrijgt.

related partner content for mobile comes here

Het initiatief is bedoeld als startactie voor het openstellen van de boekenafdeling op de site van het bedrijf.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in