Overslaan en naar de inhoud gaan

ING gaat tv-bankieren in België

De ING Bank begint in België volgend jaar met bankieren via het tv-scherm, waarschijnlijk in samenwerking met Telenet Digital TV.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

ING België wil voorlopig niet kwijt met welke partner de bank in zee gaat voor de nieuwigheid. 'We hebben wel al een akkoord gesloten. Volgende maand maken we meer details bekend.' Telenet Digital TV en het rivaliserende Belgacom TV zijn beide actief met interactieve digitale tv waarbij, behalve tv kijken, ook andere diensten mogelijk zijn met de afstandsbediening, zoals meestemmen bij spelletjes, het opvragen van documenten bij het gemeentebestuur of bankieren.

related partner content for mobile comes here

Telenet is hierin het verst gevorderd. Het tv-bedrijf maakte al in juni, bij de lancering van Telenet Digital TV, bekend dat tv-bankieren in de plannen zit. 'Dat is nog steeds zo. We gaan het binnen afzienbare tijd aanbieden. Maar met wie kunnen we nog niet vrijgeven', zegt Stefan Coenjaerts, woordvoerder van Telenet.

Coenjaerts voegde eraan toe dat tv-bankieren bij Telenet niet zal neerkomen op het tonen van webpagina's op de buis. 'Het wordt een aangepast product, op maat, zoals nu bijvoorbeeld al het geval is met de Gouden Gids.'

Volgens de krant De Morgen, die het nieuws gisteren bracht, hebben andere Belgische grootbanken niet meteen plannen om ING te volgen. Ook Dexia niet, dat tv-bankieren vorig jaar nochtans al testte met Telenet bij 300 gezinnen.

In Nederland kondigde de Rabobank deze week aan dat het komend jaar begint met interactieve televisie. Klanten kunnen via het beeldscherm en de afstandsbediening transacties verrichten, maar ook voorlichtingsfilms bekijken.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in