
Omdat er 50 procent meer verzoeken om voorlichting zijn dan in 2005 en door de toenemende complexiteit van de voorgelegde kwesties kan het CBP ‘niet de gebruikelijke werkwijze bij verzoeken om voorlichting volgen’, zo meldt het college.
Tot 1 oktober worden verzoeken om uitgebreidere voorlichting daarom niet meer ingenomen. Schriftelijke verzoeken worden geretourneerd, verzoeken via e-mail worden na bericht vernietigd.
Vacatures
Event Manager
Stichting Anne-BoCommunicatiemedewerker studentenwerving en -voorlichting
TU DelftClient Services Director - Media
ScheepensMensen die vóór 7 augustus een verzoek hebben ingediend, kunnen nog antwoord verwachten ‘aan de hand van de daarvoor geldende beleidsregels’. Het CBP verwacht na passende maatregelen per 1 oktober de stop op voorlichtingszaken te kunnen opheffen na een aanscherping van het selectiebeleid.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee