Overslaan en naar de inhoud gaan

Brechtje van de Moosdijk, chef buitenland RTL Nieuws, wordt persvoorlichter bij het OM

Ze wordt verantwoordelijk voor mediacontacten, internationale partners in het JIT en nabestaanden slachtoffers MH17.
Brechtje van de Moosdijk
Brechtje van de Moosdijk
© Still
Brechtje van de Moosdijk
Brechtje van de Moosdijk
© Still

Brechtje van de Moosdijk gaat weg chef buitenland bij RTL Nieuws en wordt persvoorlichter en senior communicatieadviseur bij het Landelijk Parket van het Openbaar Ministerie (OM). Ze gaat zich daar onder andere bezig houden met het strafrechtelijk onderzoek naar het neerhalen van MH17. Dat meldt Villamedia.

related partner content for mobile comes here

Van Moosdijk werkte twintig jaar op de buitenlandredactie. Ze maakte als chef buitenland heb de ramp met MH17 vanachter haar bureau mee. ‘Het is een van de meest aangrijpende gebeurtenissen waar Nederland ooit bij betrokken is geweest”, aldus Van de Moosdijk.

In haar nieuwe functie Van de Moosdijk verantwoordelijk voor de mediacontacten, de internationale partners in het Joint Investigation Team en de nabestaanden van de MH17-slachtoffers.

Mede door haar studie Russisch en haar fascinatie voor conflicten is de baan bij het OM haar op het lijf geschreven. Weggaan bij RTL Nieuws blijft desondanks toch spannend, zegt ze tegen Villamedia. 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in