Overslaan en naar de inhoud gaan

Ziggo en Sport 1 komen met gratis sportzender

Ziggo Sport is nog voor het eind van het jaar beschikbaar voor alle ruim 4 miljoen klanten.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De nieuwe zender is mogelijk nu zowel Ziggo als de decoderzender vallen onder Liberty Global, &;s werelds grootste kabelbedrijf dat in veertien landen actief is. Het kanaal is ook een &;cadeautje&; voor klanten die vanwege de recente fusie met UPC hun decoder opnieuw moesten instellen.

related partner content for mobile comes here

Dat meldt het vanochtend.

Ziggo Sport komt voort uit het huidige Sport 1 en zal dus grotendeels dezelfde sporten uitzenden. Dat zijn onder meer de Champions League, Spaans voetbal, de EK-kwalificatiewedstrijden, golf en Formule 1. Het betreft hier zowel hoogtepunten als live-wedstrijden.

Een belangrijke rol op Ziggo Sport is weggelegd voor sportverslaggever Jack van Gelder. Zijn recent bekendgeworden overstap van de NOS naar Sport 1 is plots een stuk logischer. Van Gelder gaat immers niet aan de slag voor een kleine betaalzender met enkele tienduizenden abonnees, maar voor een nieuwe digitale zender die in 4,2 miljoen huishoudens te zien zal zijn.

De uitzendrechten van de Champions League voor het zogeheten &;open kanaal&; liggen nu bij SBS. Of en in hoeverre Ziggo Sport SBS nu in de wielen rijdt, is nog onduidelijk.

Ziggo slaat met de nieuwe zender een grote slag in de strijd tegen onder meer concurrent-kabelaar KPN. Het bedrijf is na de komst van zenders als FOX ook een nieuwe speler in de steeds heviger strijd om de sportkijker.

 

 

 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in