Overslaan en naar de inhoud gaan

Kossmann weg, Merey is opvolger P&G Benelux

Bergen Merey (foto) is per 1 januari 2009 benoemd tot Vice President & General Manager van Procter & Gamble België-Nederland in Rotterdam.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Hij volgt Barnabas Kossmann op die leiding zal gaan geven aan de wereldwijde additieven wasmiddel divisie (wasverzachters, bleekmiddelen en vlekverwijderaars) van Procter & Gamble.

related partner content for mobile comes here

Merey was hiervoor als Vice President verantwoordelijk voor de Pringles business in West-Europa.

Merey (43 jaar en van Turkse nationaliteit) startte in 1990, na zijn opleiding in Istanbul en Chicago, zijn loopbaan bij Procter & Gamble in Duitsland.
Na een aantal marketingfuncties in Duitsland, het Verenigd Koninkrijk en Zwitserland te hebben uitgeoefend, werd hij in 2004 benoemd tot General Manager in de wereldwijde Snacks divisie.

In 2006 werd hij als Vice President verantwoordelijk voor de Pringles divisie in West-Europa en het wereldwijde merkbeleid van Pringles.

Barnabas Kossmann gaf sinds 2004 leiding aan P&G België-Nederland.
Kossmann zal zich voor zijn nieuwe taak op het regionale hoofdkantoor van P&G in Genève vestigen.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in