
Na 34 jaar verdwijnt Philips van het shirt bij de Eindhovense topclub, zo schrijft het Algemeen Dagblad. Het was de langste sponsorrelatie ter wereld, meldt de krant.
Vacatures
Specialist Online Marketing
FirdaAllround Communicatieadviseur (28-32 uur)
CTGBContent Creative- RTL Tonight
Banijay Benelux.comDe voetbalclub zocht een jaar lang naar een opvolger voor Philips op het shirt. Het Algemeen Dagblad: ‘Philips bouwt zijn sponsorbijdrage langzaam af. Het elektronicaconcern zal de komende vijf seizoenen jaarlijks nog 3 miljoen in de club steken.' Het PSV-stadion van PSV behoudt de naam Philips Stadion.
Rik Elfrink, journalist en PSV-kenner twittert dat met deze deal PSV toegang krijgt tot een sponsortechnisch gezien interessante markt. Want de omzet van Energiedirect-moeder RWE is zo’n zo'n 50 miljard euro per jaar.
Foto's: PSV Media
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee