
Aanleiding is dat in Europees verband is afgesproken het energieverbruik in huizen omlaag te brengen. Ook de Nederlandse regering is bezig om energiebesparing te stimuleren. Eén van de vragen voor VROM is hoe huizenbezitters en huurders te motiveren zijn om in de energiezuinigheid van hun huizen te investeren. Daarover wil het ministerie graag de mening van de mensen in het land horen.
Wie wil meedenken kan zich voor het platform aanmelden via http://www.vrom.nl/beleidmetburgers. VROM gaat uit alle mensen die zich aanmelden een groep samenstellen die zoveel mogelijk een afspiegeling is van de Nederlandse bevolking. Mensen die in de selectie zitten, krijgen een uitnodiging voor een aantal bijeenkomsten en excursies.
Vacatures
Directeur-bestuurder
PublicSpirit in opdracht van Visit FlevolandEvent Manager
Stichting Anne-BoCommunicatiemedewerker studentenwerving en -voorlichting
TU DelftVROM heeft al meer burgerplatformen georganiseerd. Deze initiatieven sluiten aan bij het overheidsvoornemen om meer beleid te maken, dat rekening houdt met de ideeën en wensen van burgers.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee