
Voor bus, trein en metro wordt een aparte campagne ontwikkeld, meldt de Volkskrant.
Burgemeester Cohen hoopt in november de campagnes klaar te hebben. Vooralsnog zullen de kosten 750 duizend euro bedragen. Cohen wil tevens meer oefeningen voor de hulpdiensten. Nog dit jaar moet er een grote ontruimingsoefening in het openbaar vervoer plaatsvinden.
Vacatures
(Marketing-) en Communicatiemanager
Hanab Energy SolutionsAdviseur arbeidsmarkt RDW Toezicht en Beoordeling
RDWMarketing Manager (Maternity Cover – 6 Months)
ArtipoppeVia huis-aan-huis-folders, advertenties, internet en spots op radio en tv krijgt de bevolking tips wat te doen in noodgevallen.
Er wordt uitgelegd hoe moet worden gehandeld na een brand, explosie of ‘chemische/biologische incidenten’. Er komt een ‘basic first aid’: wat tedoen bij bewusteloosheid, bloedverlies, brandwonden en botbreuken. Ook staat er wat er van de bevolking wordt verwacht bij evacuatie, aldus de krant.
Nog voor november komt een voorstel van Amsterdam, Rotterdam, Den Haag en Utrecht over voorlichting van gebruikers van het openbaar vervoer.
(bron: de Volkskrant)
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee