
Volgens Stap (Stichting Alcoholpreventie) heeft onderzoek aangetoond dat het gebruik van humor in reclames vooral jongeren aanspreekt. Dat staat in het vorige week gepubliceerde rapport van de stichting over de trends van alcoholreclame- en marketing in 2006.
Ook meent Stap dat de alcoholsector zich steeds meer als een entertainmentindustrie profileert. ‘Voor jongeren is zoveel te doen op internetsites van alcoholische dranken dat zij een positief beeld krijgen van alcohol. Het lijkt mij niet de bedoeling dat een giftige, verslavende stof een positieve associatie oproept', zegt een woordvoerster.
Vacatures
Specialist Online Marketing
FirdaAllround Communicatieadviseur
CTGBContent Creative- RTL Tonight
Banijay Benelux.comVeel reclames zijn niet in strijd met de regels die voor het maken van reclame zijn afgesproken. ‘We kunnen er heel weinig tegen doen, er is gewoon te veel ruimte om alcohol op een leuke manier aan te prijzen', aldus de woordvoerster (ANP).
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee