Overslaan en naar de inhoud gaan

UvA Communicatiewetenschap is ook in Shanghai-Ranking 's werelds beste

Opnieuw een eerste plaats voor Amsterdamse Universiteit. VU op een 16e plek.
Facebook-foto UvA
Facebook-foto UvA

De afgelopen twee jaar eindigde de studie al op een eerste plaats in de QS-ranking, nu is UvA Communicatiewetenschap ook als beste van de wereld beoordeeld in de prestigieuze Shanghai-Ranking.

related partner content for mobile comes here

Vorig jaar was de UvA al van een 4e naar een 2e plaats gestegen,  dit jaar stoot ze The Ohio State University – Columbus van de troon. De UvA-afdeling communicatiewetenschap scoort het best op het aantal publicaties.

VU 16e

Communicatiewetenschap van de Vrije Universiteit in Amsterdam eindigde op een 16e plaats in de ranglijst die wordt gedomineerd door Amerikaanse universiteiten. Klik hier voor de gehele ranglijst plus scores.

De Shanghai-ranglijst wordt opgesteld door Shanghai Jiao Tong University en wordt door velen gezien als één van de meest invloedrijke  voor universiteiten.  In de ranglijst ‘by subject’ zijn de scores opgenomen van universiteiten voor meer dan 50 studierichtingen binnen natuurwetenschappen, techniek, life sciences, medische en sociale wetenschappen.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in