Overslaan en naar de inhoud gaan

Erasmus-studenten winnen wereldwijde marketingcompetitie van L’Oréal

Drie studenten van de Erasmus Universiteit Rotterdam wonnen donderdag 17 mei de internationale finale van Brandstorm in Parijs.
Miniatuurvoorbeeld
© L'Oréal
Miniatuurvoorbeeld
© L'Oréal

Liza Gussow, Almedina Asani en Elena Slavkova van de Erasmus Universiteit Rotterdam, eindigden als eerste in de finale van Brandstorm in Parijs. Dat is een internationale marketingcompetitie die jaarlijks wordt uitgeschreven door L’Oréal. Het winnende trio bedacht het concept ColoRite, een apparaat dat een unieke code genereert aan de hand van de haarstructuur en gewenste haarkleur van de klant. L’Oréal: ‘Met deze specifieke code kan de kapper volledig gepersonaliseerd met het haar van de klant aan de slag gaan.’ Volgens de jury was dit concept het meest innovatieve idee op het gebied van branding.

related partner content for mobile comes here

De drie studenten versloegen ruim 40 andere teams van over de hele wereld om de Brand Award en €10.000 in de wacht te slepen tijdens deze door L’Oréal georganiseerde wedstrijd.

Meer over Brandstorm als tool voor talentspotting, lees hier.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in