Overslaan en naar de inhoud gaan

Info.nl wordt business innovation studio: INFO

Info.nl herpositioneert zichzelf van digital transformation agency naar business innovation studio en gaat verder onder de naam INFO.
INFO
INFO

Als business innovation partner stelt INFO zich tot doel om klanten te helpen met business-evolutie door (digitale) innovatie. In deze nieuwe propositie komt strategisch management samen met de vormgeving van strategische innovatiedoelstellingen. Dit maakt INFO naar eigen zeggen een 'one stop shop voor innovatie'.

related partner content for mobile comes here

Technische oplossingen

‘Of het nu gaat om business design, product design of het bouwen van prachtige technische oplossingen die het leven van mensen makkelijker, leuker en beter maakt, vanaf vandaag zijn wij dé business innovation partner voor next gen leaders,’ zegt INFO-ceo Remmert Stipdonk.

De nieuwe propositie en rebranding komen samen op de nieuwe website waar vandaag ook de vernieuwde corporate video live is gegaan. Bij INFO werken 90 mensen voor zo'n 250 klanten, zoals de NS, Greenwheels, Adyen, Graydon, Voetbal International en Bank of Scotland.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in