Overslaan en naar de inhoud gaan

Gijs de Bruijn (Selmore) en Jos Govaart (Coopr) treden toe tot bestuur VEA

Bestuur VEA nu compleet. Vereniging meldt 13 nieuwe leden in minder dan een jaar tijd.
Miniatuurvoorbeeld
Jos Govaart (l) en Gijs de Bruijn
Miniatuurvoorbeeld
Jos Govaart (l) en Gijs de Bruijn

Jos Govaart en Gijs de Bruijn zijn verkozen tot nieuwe bestuursleden van de VEA. Jos Govaart, oprichter van pr-bureau Coopr, houdt zich bezig met de communicatie van de VEA. Gijs de Bruijn, nu nog Selmore, binnenkort Accenture Interactive, ontfermt zich over strategie en talent. Begin dit jaar trad Marion Koopman al toe als voorzitter van de VEA.

related partner content for mobile comes here

Het VEA-bestuur bestaat nu, naast deze drie, uit Dick van der Lecq, Edgar Molenaars, Yvonne Prins, Tim van der Wiel en Dirk van den Bosch. Directeur van VEA is Talmon Kochheim, die eind vorig jaar werd aangesteld.

Recordaantal nieuwe leden                                                               

De vernieuwde VEA heeft een recordaantal van 13 nieuwe leden in minder dan een jaar tijd welkom mogen heten, aldus de vereniging. Toegetreden zijn Boomerang Create, Coopr, Dept Agency, Edelman, Fama Volat, GoSpooky, Greenhouse Group, Kumpany, Mockus, Qontent Matters, Redmatters, Weber Shandwick en Yellow Communications.

 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in