
Het Avrotros programma Radar dat steevast opkomt voor de belangen van consumenten laat zich vanavond van een onverwachte kant zien. In de uitzending (die om half 9 begint) gaat presentatrice Antoinette Herzenberg in op de negatieve gevolgen die het installeren van adblockers heeft voor de de online mediawereld - en uiteindelijk de consument.
In de toelichting: 'Veel mensen storen zich aan reclamefilmpjes en banners op internet. Je kunt een adblocker installeren op je computer, tablet en smartphone. Dan ben je van die advertenties verlost. Dat lijkt ideaal, maar heeft een keerzijde. Mediabedrijven lopen hierdoor inkomsten mis. Op welke manier raakt dit de consument?
Vacatures
Directeur-bestuurder
PublicSpirit in opdracht van Visit FlevolandEvent Manager
Stichting Anne-BoCommunicatiemedewerker studentenwerving en -voorlichting
TU DelftLinksom of rechtsom, de rekening voor het maken van content zal moeten worden betaald. Verplichte kost voor iedereen die werkzaam is in de wereld van online media.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee