Overslaan en naar de inhoud gaan

Realplayer en Mediaplayer versus de iTunes

Gastcolumnist Gerard Prins van Recipes4Success
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Microsoft heeft centen zat. Eerst een schikking met IBM 700 miljoen, toen met Sun 600 miljoen en nu met zijn concurrent Real Networks voor 760 miljoen. Het laatste conflict draaide om de Real Player en MediaPlayer, natuurlijk altijd standaard door Bill meegeleverd bij zijn software.

related partner content for mobile comes here

In april van dit jaar zinspeelde Real-topman Rob Glaser nog tegenover Apple-topman Steve Jobs op een nauwere samenwerking tussen beide muziekdiensten en zie nu Microsoft en Real Network gaan nu samen de strijd aan met Apple en zijn iTunes!

Microsoft en RealNetworks gaan bovendien niet alleen elkaars muziekformaten ondersteunen maar ook promoten.
Wel weer jammer want we werden door deze strijd en bijbehorende wedloop voor de beste versies er als gebruikers beter van. Wie eens de geschiedenis (lachwekkend) van Streaming Media wil lezen kan naar de pagina van

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in