
Google heeft een nieuwe versie (bèta 2) van hun Desktop Search gelanceerd. Een van de opvallende innovaties is de sidebar, die in één oogopslag belangrijke informatie weergeeft.
De sidebar houdt daarnaast een oogje op de GMail-inbox, biedt een selectie aan nieuws, webclips, een scratchpad waar notities zijn te plaatsen foto's, quick view, what's hot en informatie over het weer, helaas alleen natuurlijk weer van Amerikaanse steden,
Vacatures
Communicatiemedewerker
AVROTROS(Marketing-) en Communicatiemanager
Hanab Energy SolutionsAdviseur arbeidsmarkt RDW Toezicht en Beoordeling
RDWMet het nieuwe product gaat Google de concurrentie aan met Yahoo!, dat in juni het gelijkaardige 'My Web' lanceerde. De bèta van Google Desktop 2.0 is tot nu toe alleen beschikbaar in de Engelse taal. Meer over de nieuwe Desktop Search is te lezen op DutchCowboys.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee