Overslaan en naar de inhoud gaan

Adviesdrogist in actie verkeerd gebruik medicijnen

De Nederlandse adviesdrogisten zijn een campagne gestart om met name senioren goed te begeleiden in de aanschaf van zelfzorggeneesmiddelen.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Eén op de vier Nederlanders gebruikt zelfzorggeneesmiddelen op de verkeerde wijze . Vooral voor ouderen, die in de regel meer medicijnen gebruiken, is het vaak moeilijk zelfstandig de juiste keuze te maken uit het grote en nog groeiende aanbod. Met mismedicatie tot gevolg. De adviesdrogisten vinden dit zorgwekkend en willen met de campagne meer helderheid verschaffen. In het kader van de campagne kan bij iedere adviesdrogist het boekje 'Gezond ouder worden' gratis worden afgehaald. In dit boekje wordt een aantal veel voorkomende klachten bij ouderen behandeld, zoals botontkalking, hart- en vaatziekten, luchtweginfecties, incontinentie en bloedarmoede. In aanvulling hierop biedt de drogist persoonlijk advies. De website geeft verder ook antwoord op de meest gestelde vragen van consumenten.

related partner content for mobile comes here
Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in