Overslaan en naar de inhoud gaan

WeTransfer haalt 22 miljoen euro op om te groeien in de VS

Met een investering van 25 miljoen dollar van Highland Capital Europe wil het internetbedrijf groeien in de VS.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De Nederlandse webdienst WeTransfer wordt maandelijks door zo’n 70 miljoen mensen in meer dan 200 landen gebruikt om bestanden uit te wisselen en is door de investering nu zo’n 100 tot 200 miljoen dollar op papier waard. Er werken 30 mensen bij het bedrijf dat in 2009 werd opgericht door  en .

related partner content for mobile comes here

De technologie om filmpjes, foto’s en meer uit te wisselen komt voort uit een reclamebureau van Beerens dat een handige manier zocht om grote bestanden uit te wisselen met klanten en leveranciers. 

WeTransfer groeide uit tot een internationaal advertentienetwerk. Er worden nu elke seconde vijftig bestanden verstuurd. De omzet van WeTransfer zou volgens schattingen 20 miljoen euro bedragen, waarvan 40 procent uit advertenties komt. De rest komt van zakelijke gebruikers die voor een tientje per maand grotere bestanden kunnen uploaden (tot 10 GB) en een eigen WeTransfer-omgeving ontwerpen. 

Sinds 2013 zou WeTransfer winstgevend zijn. Om hoeveel winst het gaat, maakt het bedrijf niet bekend. Volgens Beerens is er sprake van ‘exponentiële groei’. 

Bron: NRC

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in