
De samenwerking met sportartikelengigant Nike was vorig jaar goed voor de verkoop van een miljoen producten, waaronder een mp-3 speler voor in de sportkleding.
Directielid R. Provoost van de divisie consumentenelektronica spreekt van een mijlpaal. Hij maakte het verkoopcijfer gisteren bekend op de CES, een jaarlijkse beurs voor consumentenelektronica in Las Vegas. Welk bedrag met de Nike-verkopen gemoeid is, wilde hij niet zeggen. Maart vorig jaar gaf het concern aan vanaf de tweede helft 2003 op enkele tientallen miljoenen extra inkomsten te rekenen.
Vacatures
Marketing Manager (Maternity Cover – 6 Months)
ArtipoppeAllround Communicatieadviseur (28-32 uur)
CTGBContent Creative- RTL Tonight
Banijay Benelux.comPhilips en Nike gingen twee jaar geleden samenwerken. Philips ontwikkelde onder andere een draagbare radio en speciale koptelefoons die tijdens het sporten gedragen kunnen worden.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee