Overslaan en naar de inhoud gaan

Lichte daling bureau-inkomen Havas in Q1

Het bureau-inkomen van Havas is in het eerste kwartaal van 2013 met 0,3 procent gedaald.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

maakte bekend dat het inkomen in het eerste kwartaal is uitgekomen op 386 miljoen euro. Organisch daalde het inkomen met bijna 1 procent. In Groot-Brittannië wist Havas wel te groein (+0,7). In Frankrijk was de groei 1,2 procent.

related partner content for mobile comes here

In heel Europa daalde het inkomen van Havas met 2,4 procent. Wel groeide de digitale tak en deden Duitsland en Turkije het goed.

Topman David Jones zegt tevreden te zijn over het resultaat van Havas. 'Zeker gezien de moeilijke Europese markt. Frankrijk en Groot-Brittannië zijn belangrijke markten en daar ziet het er goed uit.’

‘In Noord-Amerika ging het minder na een uitstekend vierde kwartaal. Digitaal, media, advertising en healthcare hebben allemaal significant bijgedragen aan het resultaat.’

Bron: Campaign.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in