Overslaan en naar de inhoud gaan

het 'nieuwe' Transavia

Interessante posting van John van Vroenhoven op Dutchcowboys:
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Zoals de meesten onder ons weten heeft afscheid genomen van Basiqair.Dat gebeurde al enige maanden geleden maar op dit moment is men druk bezig met de 'rebranding'.

related partner content for mobile comes here

Met Basiqair ging men de concurrentie aan met low cost carriers als Easyjet en . Onbegrijpelijk want na jaren van vele marketing investeringen was Basiqair een aardig begrip geworden en genoot het tevens een prima Europese naamsbekendheid.

Nu vlieg ik veel binnen Europa en maak daarom (wij moeten ook op de kleintjes letten) gebruik van deze low cost carriers. Recentelijk stapte ik weer aan boord van Transavia en ik was benieuwd hoe ik het nieuwe Transavia zou ervaren. Ik verbaasde mij er dan ook over dat er behalve wat nieuwe verf op de vliegtuigen en een neiuwe website er niet veel veranderd is. Ik kan het niet helpen maar aan boord van Transavia krijg ik toch altijd weer het vakantiegevoel. Transavia is immers bekend vanwege de chartervluchten naar zonnige oorden en Easyjet en Ryanair gebruik vooral zakelijk. Ook bij mijn Europese collega's doet de naam Transavia geen belletje rinkelen, men kent het gewoon niet. Jammer dat een goed Nederlands initiatief de nek om is gedraaid. Ik ben dan ook heel benieuwd hoe deze interesante marketingmove over enkele jaren wordt ervaren.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in